KK ROGAŠKA Rekreativci – KK Adecco Maribor 80:58 (24:18;14:15;15:17;27:8)

KK Rogaška: Čonžek 6, Markovinovič P. 10, Erjavec 4, Šučur 8, Vrdelja 10, Pale-Kosovec 1, Jugovar 8, Petrovič I. 13, Petrovič M. 19,
KK Adecco Maribor: Horvat T. 6, Mirt 6, Miklavčič 1, Stojkovič 10, Petrovič 5, Brolih 2, Želj 19, Demir 4, Kolenič 5

Kraj: Športna dvorana Ratanska vas
Število gledalcev: 70

Novinci v 2. PARKL ligi proti aktualnim prvakom 1. PARKL lige.  Rekreativci iz Rogaške nadaljujemo pokalno tekmovanje. Tokratna “žrtev” peklenske dvorane Ratanska vas je bila ekipa Adecco Maribor. Že po prvi četrtini je Rogaška nakazala ritem igre in dobila to četrtino z rezultatom 24:18. Do polčasa so se gostje približali za 1 točko (14:15) zato je razlika med polčasom znašala 5 točk v korist domačih. V tretji četrtini so se gostje približali na 3 točke zaostanka. Razpložen pri gostih je bil le Želj s končnimi 19 doseženimi točkami. V zadnji četrtini pa smo rekreativci iz Rogaške pokazali očitno premoč, zadevali smo iz vseh strani tako da gostje niso našli ustrezne obrambe za razpoloženega Petroviča M. pod obročem ter I. Petroviča na zunanji liniji. Čestitke ekipi iz Maribora za borbeno igro ter lep športen pozdrav!