Takoj po Prevcu….

Adecco-Kidričevo
Stan D man je imel prav. Šumarji v soboto zvečer na žalost niso bili dorasel nasprotnik domačinom, ki so tekmo začeli z vrinjeno jezo zaradi povprečne predstave in “dalekometnega” ognja v Rogaški med tednom. Sicer je to odlika večkratnih prvakov, ampak na konstanti se še dela. Gostje so v pokalno tekmo prišli z obljubo. “dotični” je obljubil “šefu” kluba domačih poraz in pivo. Zdaj, ni bilo poraza in piva tud ne. Javni apel, da se to popravi. S pivom mislim. Pa gremo na tekmo. Hitro se je odvijalo vse skupaj. Premešana postava v primerjavi z zadnjo ligaško tekmo in raketni začetek domačih. 23:10 je bil rezultat prve četrtine in nekako se je dalo zaslutiti, v katero smer gre ta tekma. Vzpon forme nekaterih igralcev Adecca je evidenten. In pravilno, da se stopnjuje. Vse se popravi z delom in predvsem s pristopom. Na tem bomo še delali. Druga četrtino so zaznamovali igralci “s klopi”. Ensar je na položaju 1 presenteli z neverjetno energijo v obrambi, razigravanjem v napadu in dobro realizacijo. Robi je tudi nazaj in odlicno je funkcioniral napad domačih. Ponovno doseženih 22 točk v četrtini, kjer je med drugimi odlično igro prikazal rutiner Petrovič. Kaj reči o gostih v prvem polčasu in rezultatski razliki? Šumarji so znani po tem, da se nepredajajo. Ampak tekma je šla v svojo smer in smer domačih. Povratek Koleniča in no look pass Ensara do “esterajhera” je vsekakor bil play off the day. Tekmo smo pripeljali h koncu z buzzer trojko Vedlina in z suvereno uvrstitvijo v polfinale pokala. Do takrat se bomo še posebej pripravili in spravili našo igro na višji nivo.

Po tekmi smo skupaj z Šumarji opazovali Vikinško prekmurski thriller in “dosti” spili. Tukaj Šumarjev nismo premagali in nekje enkrat..sledi revanš.