MCA PRO – RAMS : Veseli oblački – 73 : 70 (23:21, 20:08; 13:14, 17:27)

MCA PRO RAMS: Šabotič 8, Ker7, Pihlar9, Novak, Kočevar, Veljkovič, Škobalj 4, Zahaj 26, Radovič 2, Simič, Goljović 17.
Veseli oblački: Marguč 7, Ribič 20, Smaka 29, Pantelić 12, Ogner, Bujagič 2, Kolmanič, Šulek.

Rače, 03.12.2014,OŠ Rače
gledalcev 6

Dobra organizacija tekme.
Dobro opravljeno delo pomožnih sodnikov

Tekma ( derbi ) med mariborskima ekipama MCAPRO – RAMS in Veselimi oblački se je začela dokaj izenačeno. Prva četrtina se je končala po večkratni izmenjavi vodstva s 23:21. V prvi četrtini se je v gostujoči ekipi razigral Ribič ki je s doseženimi 10 točkami držal priključek domačinom. Sledila je druga četrtina ki so jo izkoristili domači igralci in s delnim izidom naredili razliko 20:8. Odločilen je bil slab met iz razdalje gostujočih igralcev in razigrana naveza Šabotića in Zahaja, saj je slednji z zaporednima kontrama pridobil ključno prednost. Tako so igralci MCA PRO – RAMS mirno odšli na polčas s rezultatom 43:29. Tretja četrtina je bila odigrana v izenačenem vzdušju. Ekipa MCA PRO – RAMS je nadaljeval s kontra napadi , ki so bila nerešljiva uganka gostujočim igralcem ekipe Veselih oblačkov. V četrti četrtini so se ponovno razkadili Veseli oblački in s agresivno igro vztrajno zmanjševali razliko. Na koncu je več športne sreče pripadalo igralcem MCA PRO – RAMS ki so slavili s 73:70.

Pohvale obema sodnikoma za dober in obojestranski kriterij.
Tekma odigrana v športnem in borbenem duhu.