ŠD Kidričevo: Vogrinc, Turk S. 8, Vujinović M. 4, Turk D 2, Bek © 9, Mesarič 15, Dovečar 3, Školnik 5, Novak I. 9, Drevenšek, Vujinović D.
Trener: Lenart Jordan
KK Starše Čiro: Zelenko 7, Kaube 22, Šalamon 6, Rokman, Manjevič 16, Dover 14, Pjevič © 9, Dakovič, Fras 2.
Trener: Borut Besedič

V šestem kolu 1. PARKL lige smo ŠDK-jevci doma izgubili proti ekipi Starše Čiro, z rezultatom 55:76. Skozi celotno srečanje smo zaostajali, dobili smo le drugo četrtino, rezultat polčasa je bil 30:31. V tretjem delu smo še nekako držali priključek, toda proti koncu četrtine, ter v četrti četrtini smo igrali preslabo, temu primerna je tudi končna razlika. Gostje so brez težav prihajali do metov, ter tudi zlahka zadevali. ŠDK-jevci, bi morali bolje prevzemati v obrambi, ter preprečiti mete. V napadu smo bili večji del srečanja brez ideje, energije, ter agresivnosti. Že naslednji dan imamo tekmo doma, proti Račam.