ŠD Kidričevo – Good Guys Felnar  72 : 60 (21:18, 20:13, 10:13, 21:16)

Strelci:

ŠDK: Vogrinc 8, Horvat 5, Hojnik 8, Kačarevič 13, Bek 15, Mesarič 18, Sevšek 5

GGF: Gojčič 4, Ilijevec 4, Jagarinec 1, Majal 17, Pihler 11, Drevenšek 7, Rojko 13, Bojnec 3

V petek zvečer se je odigrala pomembna tekma med “starimi znanci”, Šdk-jem in Good Guysi. Bolje so jo odprli domači in že v prvi sekundi povedli 2:0, ko je nezbranost gostujoče obrambe izkoristil hitri Horvat. Nasprotniki se niso dali in preko motiviranega Pihlera (letos prestop ŠDK->GG) narekovali hud tempo. Kidričani so le-tega brez problema vzeli za svojega in s hitrimi ter učinkovitimi menjavami dosegali željeno. Na prvi premor se je šlo s +3 in razigrano ekipo ŠDK-ja. Tudi v nadaljevanju rdeči niso popuščali in se do polčasa odlepili na varnih +10. Ekipa GG je spoznala, da je ta oreh trši kot so pričakovali in ni jim preostalo drugega kakor prestava višje. Vse lepo in prav, v tretjem delu so Kidričane ustavili pri vsega desetih točkah, a so si napravili medvedjo uslugo. Njihov voz je vlekel le Majal, ostali pa so se ohladili in zatajili ter tako zapravili priložnost za morebiten priključek. V 4.četrtini je ŠDK strnil vrste: zadeval odprte šute – Bek, Mesarič, razigraval ekipo – Kačarevič, Sevšek, ter pobiral skoke – Vogrinc. Ko je bilo potrebno je svoje dodal še “El presidente” in tekma je bila dobljena.