KK ROGAŠKA – ŠD Ptujska Gora 87:65 (20:15;21:19;22:14;24:17)

KK Rogaška: Čonžek 4, Pevec 10, Markovinovič D. 4, Markovinovič P. 12, Erjavec 11, Šučur 12, Lorber 9, Mlaker 10, Vrdelja 9, Pale-Kosovec 6
ŠD Ptujska gora: Frangež 9, Čevan 2, Zupanič 5, Kamenšek 8, Galun 17, Sledič 13, Rakovec 11

Kraj: Športna dvorana Ratanska vas
Število gledalcev: 10
Sodnika: Sok M., Kereži S.

Rekreativci iz Rogaške nadaljujemo niz nepremaganosti. Tokratna “žrtev” peklenske dvorane Ratanska vas je bila ekipa iz Ptujske gore. Že po prvi četrtini je Rogaška nakazala ritem igre in dobila to četrtino z rezultatom 20:15. Do polčasa so gostje izgubli še dodatni dve točki (21:19) zato je razlika med polčasom znašala 7 točk v korist domačih. V tretji četrtini se je prebudil center Rogaške J. Erjavec, ki je prispeval 7 točk. Kar 7 igralcev Rogaške je v tej četrtini doseglo točke in tako prednost povečali na 15 točk. (22:14). Razpložen pri gostih je bil le Galun z 17 doseženimi točkami. Zadnja četrtina je bila takorekoč odločena, domačini so le še povečevali svojo prednost gostom pa je pošla energija. V zadnji četrtini je vseh svojih 10 točk dosegel Pevec S., najbrž je bil vzrok v tem da je dobival ustrezne asistence. Tako se je končala zadnja četrtina z delnim izidom (24:17). Lep športni pozdrav !