Klub ptujskih študentov : MCA PRO 76 : 82 (22:31, 22:13, 13:16, 19:22)

KPŠ: Rus 17, Vrabl, Ferme 3, Kanlić 9, Koprivc 9, Kotnik M. 5, Novak M. 14, Novak I. 19.
MCA PRO: Bruči 25, Kneževič 16, Baltič 1, Škobalj 4, Toplak, Novak, Pihlar 12, Šabotić 8, Kozar U. 10, Kočevar 6.

Sodnika: Jazbec, Frangež
Sobota, 25.1.2014
Športna dvorana Gimnazije Ptuj

Gostje so prvo četrtino odlično začeli in hitro povedli, saj so zadeli kar šest trojk iz (po spominu, morda se motim) šestih poskusov, kar se je poznalo tudi na semaforju, ki je kazal 22:31. V drugi četrtini smo se domačini le zbrali in s hitro igro v napadu ter agresivnejšo obrambo vrnili in celo povedli, ob polčasu pa je bil rezultat poravnan na 44.

V drugem polčasu smo študentje ponovno poskušali s taktiko iz druge četrtine, ki pa na žalost ni obrodila sadov. Gostje so predvsem po dobrih prodorih Šabotića, ki je iskal proste igralce (uspešna sta bila predvsem Bruči in Kneževič), držali rahlo prednost in tekmo rutinirano pripeljali do konca. Domači smo se  v zadnjih nekaj minutah poskušati približati s trojkami, vendar žoga nikakor ni hotela skozi obroč.

Gostom se zahvaljujemo za tekmo, ki je potekala v zelo športnem vzdušju.