Starše, 16.2.2013;

KK STARŠE : KK PRAGERSKO Wave Block 61 : 82 (6:23, 15:16, 21:16, 19:27)

KK Starše: Kac 21, Ploj 18, Zahaj 12, Bandelj 6,  Trifkovič V. 2,  Lešnik 2,

KK Pragersko: Ravnihar 15, Godec 15, Kozar 14, Drame 10, Prelog 10, Bauman 9, Čelan 3, Miklavčič T. 4, Leskovar R. 2,

Tekmo so na krilih Kozarja boljše začeli gostje, ki so hitro povedli z 0:8  ter v tej četrtini povedli na varnih 17 pik razlike. V drugi in tretji četrini se je razlika stalno gibala okrog 20 pik.

V zadnji četrtini so domači začeli zelo dobro in z nekaj uspešnimi obrambami in posledično tudi uspešnimi kontra-napadi uspeli zmanjšat razliko na znosnih 11 pik. Po nekaj neuspešnih polaganjih popustili in Pragersko je tekmo mirno pripeljalo do nove zmage.