Kidričevo preko Rač

ŠD Kidričevo: Vogrinc, Turk S. 6, Vujinović M 22, Turk D. 3, Novak M. 3, Bek © 4, Mesarič 12, Dovečar 1, Školnik 21, Drevenšek 3, Vujinović D. 2.
Trener: Lenart Jordan

KK Rače: Pošak 2, Begič 3, Bobnarič 6, Sagadin, Gradišnik, Bauman © 13, Repec 22, Fingušt 2, Hameršak 8, Miklošič. Trener: Lukman

Drugi dan druga tekma. ŠDK smo doma ugnali KK Rače, rezultat je bil; 77:56. V šestem kolu 1. PARKL lige smo prikazali drugačen obraz kot le dan prej. Gostje so nas rezultatsko držali ves prvi polčas, rezultat ob odmoru je bil 33:33. Igrali smo borbeno in agresivno skozi celotno srečanje, še posebej v drugem polčasu. Po priigrani dvomestni prednosti, le te več nismo izpustili iz rok. Agresivna igra brez popuščanja v obrambi je vodila do neučinkovitosti nasprotnika, ter posledično k uspešnim protinapadom. Tudi v napadu smo igrali hitro, žoga je šla od igralca, do igralca, ter na koncu tudi skozi obroč. Vsak, ki je vstopil v igro je dal vse od sebe, to je bil ključ do uspeha.