KK Paloma –  KK Pragersko 41:57 (17:28) (10:15,7:13,11:17,13:12)

KK Paloma : Kikl 7, Dolšak 2,Cehnar G.  9, Nerat 2, Arzenšek 2, Breg 2, Weldt 4, Kneževič 2, Stampfer 6, Mezgec 5
KK Pragersko : Šalamun 4, Žunko, Ravnikar 13, Kozar 12,  Rojko 7, Miklavčič 5, Godec 16, Čelan
Trener : Šešerko Boris
Sodnika: Kereži, Juhart

No da začnem tam ko sem končal… Z ono lastovko, ki je prinesla vsaj kanček upanja za dobrobit KK Paloma… Ponavljam nismo obremenjeni z prvo ligo, da ne bo pomote ampak z iskanjem avtohtonega, značilnega in prepoznavnega sloga naše igre, ki nas je krasil v preteklih letih. Tak da prvo zaključimo to vele debato v Parklu… Po videm včeraj bi tak in tak bili v prvi ligi kanta za nabijanje in zdravljenje stresa drugim ekipam…. Včeraj pa je bilo tak:
Vstop v tekmo je bil zelo izenačen.  Ekipi sta se borili in le težko zadeli kakšen “lahek”  koš.  10:9 je bilo tudi zadnje naše vodstvo na tekmi.  Na to pa je nastopilo za naš že znanih 25 minut šajbe na igrišču.  Da slučajno ne bi kdo pomislil,  da so Pragercani zmagali samo zaradi naših bedarij na igrišču… Seveda ne! Glih zaradi njihovega znanja in nepopustljivosti smo bili prisiljeni v napake, katerih ekipa ki hoče igrat na tako visokem nivoju nikakor ne sme delat.  “Prava” Paloma je na prejšnji tekmi dala 31 točk v prvi četrtini, ta Paloma o kateri sedaj pišem je zmogla borih 41 točk na celi tekmi….
Nimam kaj druga več za dodat… Ker težko pišem ker imam že vedno solze v očeh.
Čestitam nasprotni ekipi za zasluženo zmago, zapisnicarjem za dobro opravljeno delo in sodnikoma za sojenje.

To je moje zadnje poročilo za letošnjo sezono…nadaljujem naslednjo. Hvala za branje!hvala

Lp Mico (no more Golobček)

4 odzivov

1. veteran pravi:

Čestitam Palomi za izredno športno igro. Za njih žal, za nas dobro, da so pregoreli v preveliki želji po zmagi.

• Mitja Vernik pravi:

Čestitam za zasluženo zmago. Nismo pregoreli enostavno nismo na potrebnem nivoju igranja in preveč nihamo letos. Bo drugo leto boljše
      :-)

2. Vader pravi:

Niste se stepli? Očitno je jokanje Pragerskega iz prve tekme obradilo sadove, Paloma je očitno bila nežna, ovi so se pa sprehodili do zmage!