Cirkovce, 7.3.2012:

GG TE ŠD Cirkovce   :  KK Adecco,  57 :  95  (19:29, 9:21, 22:21, 7:24)

GG TE ŠD Cirkovce: Radič 21, Rojko 11, Majal 7,Drevenšek 5, Dobrajc 4, Ilijevec 4, Berič 3, Arnuš 2

KK Adecco: Vrečko 28, Stojkovič 28, Ocepek 15,  Miklavčič 11, Ternjak 6, Pantelič 5, Glinšek 2

V Cirkovcah je bila 7. 3. 2013 odigrana tekma lige PARKL med ŠD TED GG Cirkovce in ADECCO.

Tekmo so bolje začeli gostujoči košarkarji in hitro povedli  s sedmimi koši razlike. Domači so se po začetni tremi pred prvo uvrščeno ekipo le te otresli in tako nadaljevali z boljšo igro. Razlika med ekipama se je ves čas gibala nekje med sedmimi in desetimi točkami. Rezultat ob prvi četrtini je bil 19:29.

V drugi četrtini je bilo v domači ekipi vse preveč napak v napadu, tako da so gostje dosegali lahke koše iz protinapadov, pri tem sta prednjačila Stojkovič in Vrečko, ki sta bila tudi prva strelca tekme z 28-imi točkami. Posebej je navduševal Vrečko, ki je nekaj protinapadov zaključil z atraktivnim zabijanjem. Druga četrtina se je končala z rezultatom 9:21.

Tretjo četrtino so bolje začeli domači igralci, predvsem Damjan Radič  je dosegel nekaj lepih košev izpod obroča in bil na koncu tekme tudi najboljši strelec pri domačih z 21 točkami. Ta četrtina je bila zelo izenačena, na koncu pa so jo dobili domači košarkarji z 22:21.

V četrti četrtini se je nadaljevala slaba igra domačih, ki so jim pošle moči, gostje pa so še naprej igrali zavzeto v obrambi in dosegali lahke koše iz protinapadov. Tekma se je tako končala s končnim rezultatom  57:95 in z zasluženo zmago gostov  ekipe ADECCO.

Aleš R.

Fotogalerija s tekme (Oliver Kolenič)

5 odzivov

1. nejco pravi:

Se je Vrecko vedno edini izmed igralcev adecca, ki je zabil na tekmi??;))

2. jaz pravi:

ne vem…
    je pa bilo lepo za videt tudi iz domače klopi.

3. LiMuBai pravi:

Stojanovič 😀

4. TV pravi:

Kaj tisti, ki igrajo na tekmi, pa ne dosežejo koša, niso pomembni, da se jih vpiše v poročilo tekme? :)