KK Paloma : TE ŠD Cirkovce 76:53  (44:32) (31:14,13:18,18:9,14:12)

KK Paloma: Stampfer 22, Kikl 17, Cehnar 12, Nerat 8, Breg 6, Kneževič 5, Weldt 4, Vernik 2, Dolšak, Arzenšek
TE ŠD Cirkovce: Rojko 15, Holc 12, Pihler 7, Drevenšek 6, Korez 4, Majal 3, Dobrajc,

Sodnika : Juhart in Šabotič

Zapisničarji pripravljeni, sodnika perajt… Naj se igra začne…. Pra četrtina brutalna bi lahko rekli, Kikl začne tekmo z 15 točkami od tega (skupaj 17) od tega zadene 3 trojke iz 3 poizkusov, Nerat in Kneževič dodata vsak po eno in četrtina oz po videnem tudi tekma je bila odločena… 17 točk prednosti po prvi čertini je bilo dovolj da smo tekmo pripeljali do konca. Pod košem so kraljevali Abuh, Cipl in Cigl… Treba je omeniti še trojko v zadnji sekundi Holca (nekje na polovici) za izzid med polčasom 44:32, ki je vrjetno dala malo upanja nasprtoni ekipi….ampak vrjetno le malo saj smo domačini v 3 četrtini ponovno stopili na plin. Cirkovcem, ki so se dobro upirali se zahvaljujem za fer in čisto tekmo, sodnikoma za sojenje, zapisničarjem za dobro opravljeno delo, …. Se je kaj spremenilo pri Palomi??? Težko rečem, ker ena Lastovka še ne prinese pomladi, je pa vseeno lep občutek…  Vidimo se v sredo ob 20:30, ko pride v Areno Golobček KK Pragersko….