Črešnjevec – Pragersko veterani 86 – 57

Tekma 6. kola – 2. liga;

Črešnjevec 9.1.2012

KK Črešnjevec – KK Pragersko Veterani 86 : 57 (21 : 13, 22 : 16, 17 : 13, 26 : 15)

Sodnika: Juhart, Zdravkovič;

KK Črešnjevec: Dolenc (4), Hauptman (23), Košir (8), Rozman (6), Kocijančič (12), Krajnčič, Gajšt (4), Florjančič (28)

KK Pragerso Veterani: Lah, Žunko, Trantura (8), Miklavčič, Strnad (6), Rampre (6), Šešerko (15), Rahle (10), Bunta (2), Černe (6), Čelan (4)

Uvodni dve minuti sta se odvili brez zadetka, gostje so nato prebili led in povedli z 0:6. Domači smo hitro nadoknadili in si do konca četrtine nabrali prednost 8 pik. Pragerčani so se borili a jim met ni stekel, z dobro obrambo smo domači prednost še povečali. Drugi polčas se je začel počasi in brez zadetkov do tretje minute. V začetku zadnje četrtine so se gostje približali a so po nekaj izgubljenih žogah, katerim so sledili hitri protinapadi zaostanek še povečali.

Po koncu so pragerčani žal hitro pobegnili in tako ostali brez podkrepitve v tretjem polčasu.