Tekma 4. kola – 2. liga:

Črešnjevec – NKBM  66 : 72 (29-22, 12-17, 13-15, 12-18)

Črešnjevec:  Dolenc 11, Hauptman 18, Krajnčič, Košir, Rozman 2, Kocijančič 2, Gajšt, Florjančič 33

NKBM: Mavčec 18, Prapotnik 4, Kaučič 13, Marguč 18, Rugina 19

Po dveh porazih v zadnji četrtini smo bili domači odločeni da proti oslabljeni ekipi NKBM (5 igralcev) odigramo konstantno čez celo tekmo in poskušamo vknjižit prvo zmago. Kot že na prvih dveh tekmah smo tudi to začeli zelo dobro. Ves čas smo narekovali tempo, vendar pa so igralci NKBM vztrajno sledili, tako da smo pred slavno zadnjo četrtino štartali z izenačenim rezultatom 54:54. Na začetku zadnje četrtine nas je domačine malo vznemirilo sojenje in postali smo nervozni, kar pa se je poznalo tudi pri metu, saj nikakor ni stekel. Tako da so nam gostje ušli na neulovljivo prednost, ki so jo zadržali do konca.

Kljub porazu na igrišču, pa smo zmagali v tretjem polčasu. Igralcem NKBM želimo čim uspešnejše igranje tudi v prihodnosti, domači pa bomo poskušali prvo zmago iskati v na gostovanju.