Črešnjevec boljši od Ptujske Gore, 64 – 51

Čast uvoda v novo sezono je pripadla ekipama Črešnjevca in Ptujske Gore.  Gostje s Ptujske Gore so odločno začeli tekmo in si že v prvi četrtini prigrali lepo prednost. Najvišjo prednost so imeli sredi 2. četrtine, a nadaljevanje je pripadlo domačinom. Dokončno so rezultat preobrnili v 3. četrtini, ko so povsem nadigrali goste in jim dovolili le 6 točk. Sami so jih v tem delu igre dali 24. Najboljši strelec v tem delu tekme je bil Florjančič s 17 točkami, skupaj jih je na koncu zbral 26. Pri gostih se je s 14 točkami izkazal Skerbiš.  Končni rezultat 64 : 51 za Črešnjevec in napoved boja za zgornji del lestvice 2. lige.

Domačini so se kot dobri gostitelji izkazali tudi po tekmi …

KK Črešnjevec – ŠD Ptujska Gora  64 : 51  (10:19, 12:10, 24:6, 18:16)

Črešnjevec, 19.11.2012;

KK Črešnjevec: KOŠIR B. 11, ROZMAN L. 6, DOLENC B. 6, HAUPTMAN V. 5, FLORJANČIČ B. 26, KUGL U., GAJŠT R., KOCIJANČIČ A. 10, RAJHER B.;

ŠD Ptujska Gora: VINKLER S.5 , VINKLER B. 3, MLAKAR M. 9, SKERBIŠ P. 14, FRANGEŽ S 5, POMPE J, PŠAJD B 4, VINKLER M, AVGUŠTIN P 6, AVGUŠTIN R 5