Čirotovi presenetili MCAPRO za prvo prvoligaško zmago

MCA PRO  – Starše Čiro, 68 : 70 (16:19; 18:14; 10:17; 24:20)

II.gimnazija, Maribor 7.12.2013;

Sodnika: Pirtovšek Nino, Pirtovšek Mario.

MCA PRO:  Škobalj, Kozar 2, Kneževič 6, Karlo 13, Tadina 6,Novak, Toplak 2, Bruči 25, Sabolič 12, Auer, Kočevar 2;

Starše  Čiro: Karahmet 5, Kavbe 4, Šalamon 10, Manjevič 16, Dover 7, Pjevič 28, Valcl, Fras, Ploj, Dakovič.

V začetku tekme so povedli gostje, domačini pa kot kaže za celo sezono izgubili Auerja, zaradi poškodbe tetive.Polčas se je končal z minimalnim vodstvom domačih 34:33.V tretji četrtini so domačini zaradi prevelike nervoze in slabih izvajanj prostih metov prepustili iniciativo odličnim in agresivnim mladim košarkarjem iz Starš. V zadnji minuti tekme se je dogajala prava rezultatska drama saj so oboji imeli priložnost za zmago, ki je naposled romala v Starše.

Čestitamo gostom za zasluženo zmago!

4 odzivov

1. santa pravi:

Čestitke pubecom za zmago, Pandi pa cim hitrejse okrevanje!!!

2. Čiro pravi:

Ja, tudi jaz čestitam mojim fantom za zmago. Škoda za “Pando” . Res , da se čim hitreje pozdravi.