MCA PRO – RAMS : Čiro Starše– 80 : 86 (14:24, 23:15; 23:26, 20:21)

MCA PRO RAMS: Zahaj 24, Radovč 9, Simič 6, Ocepek 2, Novak 6, Šabotić 25, Tadina 6, Kočevar 2
Čiro Starše: Zelenko 6, Kavbe 6, Šalamun 12, Rotman 14, Manjevič 11, Dover 20, Pjevič 7, Karahmet 8, Fras 2, Dakovič

Sodnika : Topolinjak A., Zdravkovič B.
Maribor – Draš center, 09.01.2011, gledalcev 50

Petkovo druženje nam je ponudilo dobro tekmo med razdesetkano ekipo MCAPRO-RAMS in Čirotovo zbrano vrsto. Tekma med ekipama MCAPRO – Rams – Čiro Starše se je začela s prepričljivimi napadi gostujoče ekipe in z razpoloženim Doverjem, ki je izstopal s doseženimi 11 točkami v prvi četrtini. Ekipa MCAPRO – Rams se je počasi sestavljala in do polčasa zmanjšala razliko na 37 – 39. Druga četrtina se je za domačo ekipo z razigranim Šabotićem (11 točk) začela premikati k pričakovani igri MCAPRO – Rams ekipe. V tretji in četrti četrtini se kljub izkazani želji domače ekipe izbrana vrsta Čirota ni predala in v izenečenem boju mirno pripeljal zmago do zadnjega sodnikovega piska. Zasluženo so slavili igralci ekipe Čiro Starše s 80:86.
Dosojena tehnična napaka Novak Brankotu.
Tekma odigrana v športnem in borbenem duhu.