Cirkovce vrnile za poraz pri njih doma

20.2.14, Juršinci

Bar Kaučič utd. :  TED ŠD Cirkovce :  71 : 73  (22: 22), (18: 18), (13: 23 ), (18: 10).  Osebne napake: 23:29
Bar Kaučič utd.:  Bien 39, Mahorič 16, Vojsk 6 , Čoh 6, Hodnik Aljoša 3, Hočevar 1, . ( TRENER:  Vodušek R.)

TED ŠD Cirkovce: Radič 24, Drevenšek 16, Rajko 10, Dobrajc 8, Majal 7, Ladič 2, Pihler 2, Berič 2, Arnuš 2. (TRENER: Frangež M.)

Sodniki: Ledinek in Jazbec.
Gledalci: cca. 10

V prvem polčasu je bila tekma precej izenačena. Bilo je veliko prodorov iz ene in druge strani. Ob polčasu je bilo izenačeno. Gregor Bien je prikazal izjemno igro, pa vendarle so v začetku druge polovice tekme  gostujoči dosegli vodstvo 10 točk.  Domača ekipa se je dala vse od sebe, da vodstvo zniža in to se tudi zgodilo. V zadnji četrtini  se je  domačim uspelo približati na 1 točko. Domači so v končnici tekme imeli kar nekaj priložnosti za vodstvo, a je zbranost in natančnost pojenjala. Tekma se je končala z 2 točkama razlike za gostujoče. Če povzamem, zelo zanimiva in razburljiva tekma. Vse čestitke TED ŠD Cirkovce.