MCA PRO – RAMS : KK ADECCO Maribor – 75 : 66 (19:26, 17:09; 22:17, 17:14)

Škobalj 1, Radovič 2, Ocepek 8, Ker, Pihlar 14, Merlin 11, Novak 1, Simič 7, Šabotić 11, Tadina , Goljović 20, Kočevar.

Horvat 16, Dobrin 10, Demir 8, Mirt, Miklavčič, Stojković 7, Vedlin, Petrovič 4, Kolenič 6, Želj 2, Ternjak 11.

Sodnika : Pirtovšek M., Senekovič

Poročilo:

Dobra organizacija tekme.
Dobro opravljeno delo pomožnih sodnikov

Tekma ( derbi ) med mariborskima ekipama je bila kot po pravilu izenačena in negotova vse do zadnjih minut tekme. Zmagovalec pa je bil znan šele po 39 minutah čiste igre. Prva četrtina je pripadala ekipi KK ADECCO Maribor, ki je povedla s 26:19. Ekipa MCA PRO – RAMS si je zmago počasi a vztrajno priigrala v 2,3 in 4 četrtini, kljub temu, da sta si ekipi vodstvo večkrat izmenjali. Več športne sreče je tokrat imela ekipa MCA PRO – RAMS.

Gostje, ki v sebi, resnici na ljubo, nosijo več kakovosti, so imeli popoln nadzor ob koncu tekme, a so bili premagljivi. Vse čestitki gostujočemu trenerju za dobro vodeno tekmo. Prav tako vse pohvale obema sodnikoma za dober in obojestranski kriterij.

Tekma odigrana v športnem in borbenem duhu.

Tehnična napaka dosojena igralcu Horvat (Adecco)