Razpored 2014-15

LigaKoloDvoranaDatumUraEkipa 1RezultatEkipa 2
11OŠ Rače12.11.201420:40Veseli oblački76 : 45KK Rače
11Draš MB12.11.201421:15MCA PRO Rams75 : 66KK Adecco MB
2B1OŠ Cirkovce13.11.201419:15TE ŠD Cirkovce66 : 36KK Ptujska Gora
2B1OŠ Pragersko13.11.201419:50KK Pragersko91 : 71KK Črešnjevec
11OŠ Starše14.11.201420:20KK Starše Čiro88 : 86KK Lenart
11OŠ Kidričevo14.11.201420:45ŠD Kidričevo73 : 84KK Ptuj
2A1OŠ Sladki vrh15.11.201418:00KK Paloma51 : 45Bar Kaučič
2A12.gim.MB15.11.201420:00Adecco Oldstars69 : 75KK Starše
12OŠ Fram19.11.201420:15KK Rače68 : 65KK Ptuj
12OŠ Rače19.11.201420:40Veseli oblački61 : 71KK Starše Čiro
12Draš MB19.11.201421:15KK Adecco MB85 : 77KK Lenart
2B2OŠ Cirkovce20.11.201419:15TE ŠD Cirkovce69 : 50KK Črešnjevec
2B2OŠ Majšperk21.11.201419:45ŠD Ptujska Gora59 : 77Rogaška Slatina
2A2OŠ Starše07.01.2015KK Starše72 : 49KK Paloma
12OŠ Kidričevo21.11.201420:45ŠD Kidričevo73 : 56MCA PRO Rams
13Gim. Ptuj24.11.201419:45KK Ptuj74 : 87MCA PRO Rams
2B3OŠ Cirkovce27.11.201419:15TE ŠD Cirkovce65 : 67KK Pragersko
2B3OŠ Rogaška Slatina27.11.201420:30Rogaška Slatina70 : 54KK Črešnjevec
13OŠ Lenart12.12.201418:00KK Lenart85 : 69KK Rače
13OŠ Starše28.11.201420:20KK Starše Čiro67 : 79KK Adecco MB
13OŠ Kidričevo28.11.201420:45ŠD Kidričevo59 : 56Veseli oblački
2A3OŠ Sladki vrh3.12.201420:30KK Paloma53 : 46Adecco Oldstars
14Gim. Ptuj1.12.201419:45KK Ptuj59 : 87KK Adecco MB
2B4OŠ Črešnjevec8.12.201420:20KK Črešnjevec56 : 47KK Ptujska Gora
14OŠ Fram3.12.201420:15KK Rače84 : 86KK Starše Čiro
14OŠ Rače3.12.201420:40Veseli oblački70 : 73MCA PRO Rams
2B4OŠ Pragersko4.12.201419:50KK Pragersko72 : 87Rogaška Slatina
14OŠ Lenart5.12.201418:00KK Lenart75 : 60ŠD Kidričevo
2A4OŠ Starše5.12.201420:20KK Starše42 : 58Bar Kaučič
2A5OŠ Juršinci11.12.201420:45Bar Kaučič76 : 67Adecco Oldstars
152.gim.MB13.12.201420:00KK Adecco MB76 : 71Veseli oblački
16Dvorana Lenart17.12.201420:00MCA PRO Rams70 : 93KK Ajdas Lenart
15Gim. Ptuj5.1.201519:45KK Ptuj44 : 50KK Lenart
2B5OŠ Rogaška Slatina8.1.201520:30Rogaška Slatina77 : 67TE ŠD Cirkovce
2B5OŠ Ptujska Gora9.1.201519:45ŠD Ptujska Gora68 : 71KK Pragersko
15Draš MB9.1.201521:20MCA PRO Rams80 : 86KK Starše Čiro
2B6OŠ Črešnjevec12.1.201520:20KK Črešnjevec92 : 95KK Pragersko
16OŠ Fram14.1.201520:15KK Rače71 : 94KK Adecco MB
2A6OŠ Starše14.1.201520:20KK Starše59 : 68Adecco Oldstars
16OŠ Rače14.1.201520:40Veseli oblački81 : 70KK Ptuj
2A6OŠ Juršinci15.1.201520:45Bar Kaučič68 : 77KK Paloma
2B6OŠ Ptujska Gora16.1.201519:45ŠD Ptujska Gora70 : 68TE ŠD Cirkovce
16OŠ Kidričevo16.1.201520:45ŠD Kidričevo55 : 76KK Starše Čiro
15OŠ Kidričevo17.1.201518:00ŠD Kidričevo77 : 56KK Rače
17Gim. Ptuj9.2.201519:45KK Ptuj80 : 69KK Starše Čiro
2B7OŠ Cirkovce19.1.201520:20KK Črešnjevec68 : 75TE ŠD Cirkovce
2B7OŠ Rogaška Slatina22.1.201520:30Rogaška Slatina87 : 65ŠD Ptujska Gora
17OŠ Lenart23.1.201518:00KK Lenart70: 50Veseli oblački
17Draš MB23.1.201521:20MCA PRO Rams87: 53KK Rače
2A7OŠ Sladki vrh24.1.201518:00KK Paloma64 : 42KK Starše
172.gim.MB24.1.201518:00KK Adecco MB72 : 56ŠD Kidričevo
18Gim. Ptujprestavljeno19:45KK Ptuj:ŠD Kidričevo
2B8OŠ Črešnjevec26.1.201520:20KK Črešnjevec61 : 80Rogaška Slatina
18OŠ Fram28.1.201520:15KK Rače60 : 95Veseli oblački
2B8OŠ Pragersko29.1.201519:50KK Pragersko84 : 77TE ŠD Cirkovce
18OŠ Lenart30.1.201518:00KK Lenart66 : 83KK Starše Čiro
2A82.gim.MB31.1.201518:00Adecco Oldstars69 : 59KK Paloma
182.gim.MB31.1.201520:00KK Adecco MB87 : 72MCA PRO Rams
19Gim. Ptujprestavljeno19:45KK Ptuj71 : 78KK Rače
2B9OŠ Rogaška Slatinaprestavljeno *sneg*20:30Rogaška Slatina86 : 70KK Pragersko
2A9OŠ Juršinciprestavljeno20:45Bar Kaučič67 : 55KK Starše
19OŠ Lenart6.2.201518:00KK Lenart71 : 79KK Adecco MB
2B9OŠ Ptujska Gora6.2.201519:30ŠD Ptujska Gora85 : 54KK Črešnjevec
19OŠ Starše6.2.201520:20KK Starše Čiro84 : 77Veseli oblački
19Draš MB6.2.201521:20MCA PRO Rams75 : 64ŠD Kidričevo
110OŠ Fram11.2.201520:15KK Rače81 : 75KK Lenart
110OŠ Rače11.2.201520:40Veseli oblački59 : 54ŠD Kidričevo
2B10OŠ Pragersko12.2.201519:50KK Pragersko86 : 68ŠD Ptujska Gora
2B10OŠ Cirkovce12.2.201519:15TE ŠD Cirkovce73 : 65Rogaška Slatina
2A102.Gim. MB14.2.201517:00Adecco Oldstars74 : 67Bar Kaučič
110OŠ Bojana Iliha12.2.201520:00KK Adecco MB77 : 59KK Starše Čiro
111OŠ Rače25.2.201520:40Veseli oblački71 : 72MCA PRO Rams
111OŠ Starše27.2.201520:20KK Starše Čiro89 : 86KK Rače
111OŠ Kidričevo27.2.201520:45ŠD Kidričevo60 : 75KK Lenart
1112.gim.MB28.2.201519:00KK Adecco MB96 : 67KK Ptuj
2A11OŠ Cirkovce26.2.201519:15TE ŠD Cirkovce72 : 62Adecco Oldstars
2A11OŠ Pragersko26.2.201519:50KK Pragersko82 : 69KK Paloma
2A11OŠ Rogaška26.2.201520:30KK Rogaška rek.96 : 70Bar Kaučič
112OŠ Fram4.3.201520:15KK Rače73 : 62ŠD Kidričevo
112OŠ Rače4.3.201520:40Veseli oblački65 : 70KK Adecco MB
112OŠ Lenart6.3.201518:00KK Lenart104 : 75KK Ptuj
112OŠ Starše6.3.201520:20KK Starše Čiro85 : 77MCA PRO Rams
2A12OŠ Sladki vrh7.3.201517:00KK Paloma48 : 71KK Rogaška rek.
2A12OŠ Cirkovce5.3.201519:15TE ŠD Cirkovce76 : 53Bar Kaučič
2A12OŠ Pragersko5.3.201519:50KK Pragersko93 : 60Adecco Oldstars
2B12OŠ Črešnjevec9.3.201520:20KK Črešnjevec68 : 52KK Starše
2A13OŠ Juršinci12.3.201520:45Bar Kaučič79 : 76KK Pragersko
113Dvorana Lenart13.3.201518:00MCA PRO Rams79 : 82KK Ajdas Lenart
2B13OŠ Majšperk13.3.201519:45ŠD Ptujska Gora56 : 48KK Starše
113OŠ Starše13.3.201520:20KK Starše Čiro77 : 71ŠD Kidričevo
113Gim. Ptuj14.3.201519:00KK Ptuj:Veseli oblački
2A13OŠ Sladki vrh14.3.201517:00KK Paloma:TE ŠD Cirkovce
2A132. Gim. MB14.3.201517:00Adecco Oldstars:KK Rogaška rek.
1132.gim.MB14.3.201519:00KK Adecco MB:KK Rače
110Gim. Ptuj16.3.201519.45MCA PRO Rams:KK Ptuj
114OŠ Kidričevo17.3.201520:30ŠD Kidričevo:KK Adecco MB
114OŠ Fram18.3.201520:15KK Rače:MCA PRO Rams
114OŠ Rače18.3.201520:40Veseli oblački:KK Lenart
114OŠ Starše20.3.201520:20KK Starše Čiro:KK Ptuj
2A14OŠ Juršinciprestavljeno20:45Bar Kaučič:KK Rogaška rek.
2A14OŠ Sladki vrh18.3.201520:30KK Paloma:KK Pragersko
2A142.Gim MB18.3.201520:30Adecco Oldstars:TE ŠD Cirkovce
2B14OŠ Starše17.3.201520:20KK Starše:KK Črešnjevec
2B15OŠ Starše24.3.201520:20KK Starše:ŠD Ptujska Gora
2A15OŠ Rogaška26.3.201520:30KK Rogaška rek.:Adecco Oldstars
2A15OŠ Pragersko26.3.201519:50KK Pragersko:Bar Kaučič
2A15OŠ Cirkovce24.3.201520:45TE ŠD Cirkovce:KK Paloma
2A16OŠ Rogaška2.4.201520:30KK Rogaška rek.:KK Paloma
2A16OŠ Juršinci2.4.201519:15Bar Kaučič:TE ŠD Cirkovce
2A16TSC Tezno30.3.201518:00Adecco Oldstars:KK Pragersko

* – vpisane ure so ure začetka tekme!