Ekipa1234OTT
KDBBC241911161282
KK Lotmerk18221119777

Poročilo tekme KD Čiro : KK Lotmerk

Po dolgem premoru smo se v soboto, 14.1. zbrali na domačem terenu v Mariboru na OŠ Bojana Ilicha za prvo tekmo sezone.

Tekma se je začela izenačeno z dinamično igro na obeh straneh. Že v prvi četrtini je prišlo do nekaj menjav prednosti, vendar smo domačini ob koncu prvega dela odigrali dobro in po odmoru vodili za 6 točk. Na začetku druge četrtine smo prednost še povečali na 11 točk, vendar so Prleki hitro odgovorili s štirimi ključnimi trojkami in se do polčasa približali na le 3 točke.

Po premoru se je obema ekipama malo ustavilo, kar se je poznalo tudi na rezultatu, saj je ta četrtina bila izenačena (11:11). Zadnji del so bistveno bolje začeli fantje iz Lotmerka, ki so si priborili 6 točk prednosti. Domači smo se proti koncu tekme s pomembno trojko Luke Horvata in odličnim izvajanjem prostih metov v ključnih trenutkih le uspeli rešiti in izsiliti podaljšek. V podaljšku smo domači odigrali bolje in si po napeti tekmi priborili prvo zmago sezone; končni rezultat: 82:77.

Čestitam gostujočim za dobro igro, tokrat se je rezultat obrnil v naš prid.