22. 3. 2018 ob 20:45

@ŠD Cirkovce

ŠD Cirkovce1115103066
KK Beltinci281492374

Pri domačih je zgleda že skrajni čas, da se je sezona zaključila, saj nam forma pada s svetlobno hitrostjo.

5 pogumnih borcev iz Beltinc in 11 »xxx« ( vstavi po želji) iz Cirkovc smo se udarili za playoff tekmo za prvo ligo.

Začetek gostov atomski! V napadu kot Golden State, trojka tu, trojka tam, and 1, razlika raste iz minute v minuto in se po 10. minutah ustavi na +17! (11:28).

Domači nekaj »cincamo« sem ter tja, saj bomo že, če jih je pa samo 5. Gostom rahlo zmanjka elana, domači se malo približamo, a vendar prave energije in natančnosti v napadu ni od nikoder, tako da gostje povedejo že za 20+.  Polčas 26:42. Človek bi reko, na dosegu roke, če pa jih je 5.

V drugem delu dvignemo agresivnost v obrambi, tu pa tam nam celo kaj uspe, a kaj če v napadu ne »trofimo« bazena. Nato sledi poškodba pri gostih, ki ostanejo z 4!!! igralci celotno zadnjo četrtino! Ja zaj pa jih te mamo ne? Boš ja. Beltinčani suvereno prebijajo naš »presing« in z lahkoto ubranijo prednost na črti prostih metov. Sicer tudi če bi po kakšnem čudežu (glede na videno) na koncu zmagali mi, bi bila to pirova zmaga. Tako da še enkrat vsaka čast Beltinčanom, mi pa smo se na koncu tudi poveselili iz drugih razlogov.