KD NONA Sobota2019191775

Majšperk, športna dvorana osnovne šole, 15.12.2018
Sodnika: Senekovič, Glavnik
Gledalcev: Enako kot domačih igralcev

V 6. krogu sezone 2018/19 2. PARKL lige sta se v Majšperku pomerila domača ekipa KK Haloze in gostujoča ekipa KD NONA Sobota. V športni dvorani osnovne šole smo domači igrali komaj četrto tekmo sezone.

Glede na to, da se je na obeh straneh zbralo le po šest igralcev, smo vedeli da to ne bo običajna tekma. Nobena izmed ekip ni bla razpoložena niti v napadu in v obrambi. Spremljali smo izenačeno tekmo skozi vseh 40 minut, kar je razvidno iz rezultatov posameznih četrtin (21:20, 19:19, 19:19, 13:17) ter končnega rezlutata 72:75. V tesni končnici in zapravljenem zadnjem napadu domačih so gostje prišli do minimalne zmage. Pri gostih je največ točk dosegel Bilič J. 27, pri domačih Rakovec T. 26.

Zahvala gre zapisnikarski mizi, ki je kot vedno opravila odlično delo.
Poročilo tekme je skromno, tako kot je bila skromna naša energija in volja na igrišču.