KK Adecco2920172490

11 kolo lige Parkl med ekipama KK Starše in KK Adecco

Dvorana OŠ Starše dne 8. 3. 2018 ob 20:20 uri
Sodnika Kereži, Sok

Tekmo so po začetnem skoku domačih (ponovno uspešen Kac) bolje odprli gostujoči igralci z zadeto trojko Ritlopa in hitro prešli v vodstvo, ki je do konca tekme niso izpustili iz rok. Domači ekipi v prvem polčasu ni stekel met, saj niso zadeli niti enega meta za 3 točke. Gostujoča ekipa je bila veliko bolj uspešna, saj je zadela 5 metov za 3 točke že v prvi četrtini. Tako je razlika hitro narasla na končnih 15:29 po 1 četrtini ter 27:58 ob polčasu.

V drugem polčasu se je vsaj malo odprlo tudi domači ekipi po 2 zadetih metih za 3 točke Peseka in ene Husića. Klub temu se je razlika povečevala na končnih 59:90.

Za atraktivne poteze je poskrbel Ritlop z njegovim značilnim zabijanjem ter tudi prejeto blokado s strani našega veterana Peseka (olupek so pospravile čistilke v ponedeljek 😉 )

Čestitke ekipi KK Adecco za zasluženo zmago in sodnikoma za dobro opravljeno delo.