Rams2720113189
KK Beltinci1920163085

Datum: 6.2.2019
Sodnika: Kereži, Močnik

Prva četrtina se je začela izenačeno, vendar smo domači ob parih zadetih trojkah povedli in zaključili z 8 točkami prednosti. Drugo četrtino je pri domačih pod košem prevladoval Leon Mihelič, ki je tako dosegel 12 točk v tem delu tekme. Vendar so tudi gostje uspešno zadevali in polčas smo zaključili z rezultatom 47:39. Drug del tekme je pri gostih odlično začel Zver Leon in pomagal ekipi zmanjšati zaostanek le še na 3 točke. Nato pa zadnjih deset minut tekme, kjer so padali koši na obeh straneh. Mihelič in Šalamun pri domačih in Frangež ter Zver pri gostih so “trgali” mrežico koša. Gostje so v zadnjih dveh minutah bili zelo blizu in so z osebnimi napakami poskušali zmanjšati zaostanek, a so domači zadeli vse proste mete in ohranili vodstvo. 15 zadetih prostih metov domačih v tej četrtini je bilo tako odločilnih, da smo tekmo zmagali z 89:85.