Rams252781272
KK Adecco28213926114

Poročilo o tekmi Rams : KK Adecco

1. 11. 2018 ob 18.00

V petek, 23. 11. 2018, je bila v dvorani Druge gimnazije v Mariboru odigrana tekma med Rams in KK Adecco. Obračun se je začel izenačeno, vendar je pobudo malce bolj prevzela domača ekipa.  Z agresivno obrambo in dobrim metom so v drugi četrtini vodstvo zadržali ter na odmor odšli s prednostjo.

Drugi polčas je ekipa KK Adecco pričakovano začela z visokim tempom in tako izkoristila daljšo klop. Tretjo četrtino so dobili s kar 39:8 in si s tem zagotovili udobno končnico. Kljub utrujenosti domači niso popuščali, vendar razigranega nasprotnika niso več uspeli ujeti. Tekma se je končala s končnim rezultatom 72:114 za KK Adecco.

RS

1 odziv

1. marko pravi:

Škoda, da je ekipa Ramsa letošnjo sezono začela precej oslabljena in tudi vsaka čast, da v poročilu ni zaznati niti kančka izgovora ali iskanja opravičil v tej smeri, pa čeprav vas je na začetku tekme bilo 6, številka pa je potem narasla na gromozanskih 7. Na zunanjih položajih smo pogrešali Pintarja in Matičiča, pod košem oziroma na trici Ravnikarja, ki je tokrat pomagal s klopi kot trener, in seveda borbenega Miheliča. Upam, da se vam čimprej uspe spet zbrati v polni moči ter se zavihteti proti vrhu lestivce.