Majšperk, športna dvorana onsnovne šole
15.12.2017
Sodnika: Marinovič, Šket
Gledalcev: 11

V petek zvečer smo bili priča tekmi med domačini »Haložani« in »Oldiči«. Zanimiva tekma, ni kaj.

Prva četrtina, semafor 23:20. V tekmo smo krenili, kot smo že celotno sezono navajeni, dokaj dobro. Povedemo za nekaj točk, igramo »smešno« košarko, dovolimo nasprotniku, da se nam približa in spet se mučimo celotno tekmo, da jim pobegnemo..

In, uspelo nam je pobegnit. Tako smo ob koncu 3. četrtine vodili za 17 točk, kar je bilo dovolj, da dosežemo 2. zmago, v naši krstni sezoni. Sicer so gostje ob koncu zadnje četrtine uspeli znižat zaostanek za 10 točk (Končni rezultat 82:75)… Ah ja, naša obramba..

Pri domačinih najboljši strelec tekme Rakovec A. 15 točk, sledi mu Pleskonjič M. z 13 točkami, pri gosteh pa Kolac z 18 točkami in Šerbinek z 16 točkami.