Cirkovčani po novem trilerju do nove zmage

Sodnika: Marinovič , Lainšček
Gledalcev: nekaj 100

Cirkovce - Dornava

Cirkovce – Dornava

Ko ti Stan the man že v prvi minuti tekme iz obrambe vrže oba domača beka in lahkotno položi, veš da te čaka dolga noč.

Prvo četrtino smo bolje začeli domačini, za katere sta v tem delu igre blestela Drevenšek in Pantelić, ki sta prispevala vsak po 6 točk. Rezultat po 10 minutah igre je kazal 16-13.

V drugi četrtini so na sceno stopile »menjave« domačinov. Videli smo nekaj lepih akcij iz strani domačinov, za katere je debitiral Rok Jamnik in v tem obdobju vpisal kar nekaj asistenc in svoji prvi dve točki za sveti dres. Kljub na oko lepši igri v tem delu so gostje iz Dornave držali korak z domačini a jim zaostanka ni uspelo zmanjšati. Rezultat na polčasu je bil 32-26 za domače.

Na polčasu so gostje iz Dornave odšli v slačilnico, z namenom da naredijo načrt kako pridi do zmage v praktično neosvojljivi trdnjavi.

Med tem so domači delali načrt kako bodo preživeli sobotni zaključek 😉

Ta del igre so začeli bolje igralci iz Dornave, ki so se vztrajno bližali. A zahvaljujoč neumornemu mladiču Rojcu, ki je v tem delu igre zadel 2 trojki, smo uspeli zadržati prednost. V tem obdobju je padla tudi tehnična napaka igralcu Majalu ( presenečenje?).

Rezultat po 30 minutah 44-40.

V zadnjem delu igre podoben scenarij kot v prvih 30 minutah.

Gostje so predvsem na krilih razpoloženega Čoh-a, ki je v tem delu dosegel 6 od svojih 14 točk, poizkušali ujeti igralce Cirkovc. Ti se ponovno niso dali saj je v zadnjih minutah ponovno v ospredje stopil tako zvana Rojcmašina, ki je z novo trojko in nekaj zadetimi prostimi meti popeljal domačine do nove »visoke« zmage.

Za konec bi omenil da Stan the man ni izpeljal svoje obljube in mi ni dal »uhic«.

Bo pa verjetno že naslednji krog boljši pokazatelj letošnjega stanja ekipe Cirkovc, saj v goste prihaja ekipa Oldičev. Letos smo že imeli prijateljsko srečanje, ki so ga gostje več kot suvereno dobili, tako da bodo tokrat v vlogi favorita.

Mogoče pa se poslužimo kakšne taktične različice ala Črešnjevec 😉

Lp ,

Aco in Berni

11 odzivov

1. Stanislav pravi:

Glavno, da je nekaj 1(00) gledalcev uživalo v napeti tekmi do zadnjih sekund. Očitno Cirkovčani uživate v takih tekmah.
    Aco – jaz sem rekel na začetku tekme, da te krijem. Ti pa mene nisi upal. Sam si se namerno izognil tej časti 😀 😀
    Bravo za Rojc-a. Upam, da bom jaz v takih častitljivih letih še venomer lahko poletaval na igrišču, tako kot on 😉

2. Glinik pravi:

Dečki, ne se hecat – da se prosim lepo Črešnjevec metode ne uporabljajo … !! Samo kakšna dodatna poškodba še manjka.
    Domačini so očitno specialisti za tesne končnice. So brez izgubljene tekme in imajo samo +6 :):) To moraš tudi znat 😀