Rams24242630104
KK Starše Čiro2515202686

datum:13.12.2017
sodnika: Leskovar, Frangež

Ekipa RAMSa je bila na začetku tekme z vsega petimi igralci. V prvi četrtini le steška kos razigranim mladeničem ekipe Čirota.  V tem delu igre je bil razigran Manjevič, ki je dosegel kar 17 točk. Kljub temu si gostje niso uspeli priigrati prednosti večje od ene točke.Drugi del prvega polčasa smo domači uspeli ustaviti mete za tri točke in s tremi zadetimi trojkami odšli na polčas z osmimi točkami razlike. Po odmoru gostom ni uspelo kljub poskusu agresivne obrambe zmanjšati vodstva. Razigral se je Auer in vodstvo povečali še za dodatnih šest. V zadnji četrtini smo domači dobili šestega igralca, ki je v tej četrtini prispeval osem točk in okrepil obrambo. Gostje so v tej četrtini pričeli vršiti pritisk na sodnika, ki sta jih kaznovala z dvema tehničnima napakama.Kljub občutnejši podpori navijačev gostujoči ekipi smo domači tekmo zaključili z 104:86.