Krstna tekma se končala po želji domačinov

8. 11. 2017 ob 20:00

@KK Sladki Vrh

KK Sladki Vrh716111751
KK Ruše1421271678

V sredo smo odigrali svojo #krstno tekmo v 1. Parkl ligi z ekipo iz Ruš. Namesto, da bi bili napaljeni do daske, se je že na segrevanju videlo, da ta takma ne bo vrei. In misel se je prelevila v resnico! V osmi minuti smo domačini dali samo 3 točke in nobenega koša iz igre. Gostje so prevzeli pobudo in z rutinirano ter borbeno igro dobili prvo četrtino z “laganih” 7:14. Druga četrtina je nakazala, da se bomo le prebudli a je tokrat neka višja sila rekla “ne” in že v tretji četrtini smo ob brezidejnih akcij, podarjenih žogah, nejevoljni odšli v zadnjo četrtino z 28 pik zaostanka. “Lepo so vas lagano na suho” bi rekli eni. “Ne bo vam lahko to leto vedite!” bi rekli drugi. No v zadnji četrtini smo le prikazali vsaj “nekaj” “nekaj malega” in jo na koncu tudi dobili a kaj ko je na semaforju kazalo -27. Čestitati je treba Medvedom iz Ruš saj so pokazali, da “laganih” tekem ne bo letos in, da če že želimo igrati na višjem nivoju mormo tud miselnost spremenit. V sredo nas čaka težka tekma z Rams-i in, če ne bo tega preskoka, bomo padli v še večji minus… do naslednjič lp…