Rams1422202783
KK Adecco1521131867

Kraj:II,gimnazija, Maribor, 15.3.2017
Sodniki: Fajt, Zdravkovič

Začetek tekme je pripadel gostom nakar smo jih domači ulovili pri rezultatu 7:7. Igra ni najbolje stekla in se je izmenično spreminjal rezultat v korist enih in drugih. V tej četrtini sta izstopala Ribič Matic in Kadič Elvis. Točko zaostanka iz prve četrtine smo ob polčasu nadoknadili. Druga četrtina je bila veliko bolj dinamična in tudi košarkarjev, ki so zadeli je bilo več. V odmoru so se gostje umaknili v slačilnico. V nadaljevanju smo odigrali dobro četrtino in brez pretiranega števila osebnih napak zaključili z udobnim vodstvom sedmih točk. Zaključna četrtina je ponujala možnost gostom, da bi z agresivnejšo igro spremenili potek tekme vendar jim tega domači nismo dovolili. V zadnjih štirih minutah več ni bilo prave volje pri ekipi Adecca, da bi dobili to tekmo. Sodnika nista imela težkega dela in sta svoje delo tudi korektno opravila.