Rams1216181864
MB Vikingi161291451

Kraj: Lenart, 9.4.2016

Sodnika: Kereži, Fajt

druga polfinalna tekma je bila v prvi in drugi četrtini precej izenačena in temu primeren je bil tudi rezultat 28:28. V tretji četrtini je ekipa MCA PRO RAMS izkoristila agresivnejšo igro nasprotnikov, ki je bila kar nekaj krat kaznovana z osebno napako. V tem delu tekme je bilo med posameznimi igralci nekaj več napetosti, sicer pa sta sodnika obvladovala situacijo tudi z dvema podeljenima tehničnima napakama, na vsaki strani po eno. Rezultat po tretji četrtini je bil 46:37.Začetek zadnje četrtine je pripadel ekipi domačih (MCA), ki je nato brez težav pripeljala tekmo do konca z rezultatom 64:51.

8 odzivov

1. Borko pravi:

To ni več smešno, ampak žalostno. ;(

2. Donatelic pravi:

Polfinale lige PARKL si je zasluzil malo vec komentarja. Just saying!

3. #10 pravi:

Opis na ravni vremenske napovedi. Kaj pa opis 3. polčasa, dogajanja?!? Kot, da se nič ni zgodilo. Bo liga spet pometla vse pod preprogo?

4. Viking Vike pravi:

Tretji polčas je bil okej pivo in slastni čevapčiči

5. Glinik pravi:

Komentar je v stilu trenutnega “duha časa” – minimalistično :)

Kar se tiče obeh tekem …

1. tekma odlična, napeta, kapa dol obema ekipama !!

2. tekma umirjena v stilu “za umiritev živcev od prve tekme in priprava za spanje” :)

Kaj rečt na predstavo Vikingov … glede na imena sem (oz. smo) pričakovali veliko več.

Lp

6. Viking Vike pravi:

Glinik tudi jaz…žal nam v drugem polčasu ni steklo…dobro so se pripravili na nas…jaz se počasi vračam po bol al manj dveh mescih pavze…zaslužena zmaga MCA-ja..

7. veteran pravi:

Navijal se za Brankeca , da končno premaga urok odločilnih tekem. Toda zaradi njegovega izsiljevanja med tednom, ne tako močno. Na koncu sem bil prav zadovoljen, da so zmagali “mojstri končnic”. Najbolj pošteno je bilo tako.
    Super tekma, k kateri sta pripomogli obe odlični ekipi. Čestitke obema.