@KK Pragersko

KK Pragersko1513172368
Adecco Oldstars2117151669

Sodnika: Kereži, Marinovič

Ekipa Adecco je prišla v Pragersko v polni postavi. Domačini so se kljub poškodovanima Šalamunu in  Kozarju dostojno upirali. 1. Četrtino so dobili gostje z rezultatom 21:15, polčas se je zaključil z 38:28 v korist gostov.

Vrečko je pridno  polnil koš domačih in videti je bilo, da se bo tekma končala z gladko zmago Adecca. Pragerčani so s consko obrambo držali razliko. Po minuti odmora 5 minut pred koncem tekme so se domači zbrali in s trdo obrambo ter glasno klopjo izničili zaostanek. V izdihljajih tekme je sodnik Kereži dosodil nekoliko dvomljivo osebno napako nad Vrečkom, ki je zadel prosti met in Adecco se je veselil minimalne zmage.

Pri domačih je izstopal Ravnihar s 23 in kapetan Borkovič s 13 točkami , pri gostih pa Vrečko s 25 točkami.

5 odzivov

1. veteran pravi:

Na prvi tekmi smo častili točke, hrano in pijačo. Tastari Adeccovci , glejte da nam enako vrnete.

2. Donatelic pravi:

Pri tockah te garancije ne bo. 🙂 Bo ostalega toliko vec.

3. veteran pravi:

Vse ali nič je nam moto za danes zvečer.

4. Donatelic pravi:

Mi vam damo vse, samo po tekmi. Prej je nas moto zal za vas, nič. Komaj čakamo. Vabljeni v dvorano Dom športa v MB! Jaz in Bojč boma tam ziher :)