V Framu smo zadnjič v letošnji sezoni gostili tekmo prve PARKL lige

KK Rače1315161660
KK Rogaška rekreativci2117202482

Fram, 2. 3. 2016, 5 gledalcev
Sodnika: Kereži, Močnik

Domačini smo tekmo začeli nezbrano v napadu in obrambi, tako da so gostje iz Rogaške hitro povedli z razliko desetih točk. Po minuti odmora smo se igralci domače ekipe le zbrali ter začeli zadevati v napadu ter malce bolje odigrali še v obrambi ter znižali zaostanek za gosti na osem točk pred drugo četrtino. Na začetku druge četrtine smo se po trojki Adota približali na sedem točk zaostanka pri izidu 16:23. Kapetan Fingušt je s trojko v izdihljajih prvega polčasa postavil rezultat polčasa pri 28:38 v korist gostov. Drugi polčas smo domačini ponovno začeli nezbrano, tako da so gostje povišali prednost, ki je pred zadnjo četrtino znašala štirinajst točk. Zadnjo četrtino smo domačini odprli z dvema zaporednima trojkama ter se tako gostom iz Rogaške približali na osem točk zaostanka pri izidu 50:58. Gostje so se po teh dveh prejetih trojkah prebudili in ponovno malo povišali prednost na dvanajst točk ter na koncu dobili tudi ta del igre in tekmo v zadnjih treh minutah pripeljali rutinirano do konca.

Pri domači ekipi je bil najbolj strelsko razpoložen Polšak z 16 točkami, pri gostujoči ekipi pa Šučur z 24 točkami.

Zahvaljujemo se Lauri za pisanje zapisnika tekme in Davidu za upravljanje s semaforjem. Zahvaljujemo se tudi gostom iz Rogaške za pošteno tekmo.