@KK Sladki Vrh

KK Sladki Vrh1825132278
Hurikani Basket2218132780

KK Paloma Sladki Vrh
In že spet smo tukaj, se javlam iz naše Arene Golobček. Nov občinski derbi, ki je na tribune pripeljal kakšnega gledalca več kot kakšno tekmo po prej…. Golobčki smo prišli na tekmo motivirani zaradi zmage en dan po prej proti vinarjem, in v želji da se maščujemo za nesrečen poraz iz prvega dela sezone. Nekako nam je to tudi dobro uspevalo, vsaj po videnem na segrevanju. Tudi prva četrtina je bila dokaj uspešna za obe ekipi saj se dejansko nobena od ekip ni uspela odlepit. Mi bi lahko izgovore iskali v odigrani tekmi v 24 urah, ampak tega ne bomo storili ker smo dedi in igramo košarko,ker jo imamo radi in seveda zaradi druženja. Da nadaljujem prejšno misel, jata Golobčkov, kateri poveljuje Mičo je dokaj dobro letala nad in mimo Hurikana, vsaj do kakšne 37 minute tekma, ko so pa Golobčki začeli na igrišču letat vsak po svoje – žal to ni obrodilo sadov in tako smo morali tekmo reševati v zadnjih 45 sekundah, skoraj nam je to tudi uspelo ampak zgleda, da je Kiklu v njegovih teniskih – darilo od Smake (beri prejšno poročilo), zmanjkalo čudežnega prahu in žoga ni končala v košu (zadnja sekunda). Konec tekme 78:80 za Hurikane. Mi bomo sago nadaljevali spet doma in sicer 30.1.2016 ob 18:00 na tretjem delu : Zimski spanec Ruškega Medveda! Vabljeni