28. 1. 2016 ob 20:40

@ŠD Cirkovce

KK Dornava1117122347
ŠD Cirkovce1115111063

29.1.2016 je potekalo 9.kolo PARKL lige med zadnjo uvrščenimi KK Dornava in drugo uvrščenimi KK Cirkovce . V prvem srečanju je KK Cirkovce z rezultatom 80:30 premagalo KK Dornavo z zelo sproščenim vzdušjem in dobro igro na domačem parketu. V drugem srečanju tekme , ki je prav tako potekal na domačih tleh Cirkovc pa se je način igre z obeh strani nekoliko spremenil. KK Dornava je od samega začetka igre igrala cono v postavitvi 2-3 kar je nasprotniku delalo veliko preglavic. V prvem delu četrtine je bil izid izenačen z rezultatom 11-11. V drugi četrtini rednega dela tekme se je izidi  drastično spremenil po doseženih točkah tekma je potekala zelo učinkovito in rezultat po 2.delu je bil 28-26 v korist  domačinom. V prvih dveh četrtinah so za dober rezultat obeh ekip prispevali točke .

KK Dornava – Ciglar.P 2 točki , Blaž.K 5 točk , Vojsk 3 točke, Leo.Č  6 točk , Uroš.K 2 točki, Niko.K 2 točki in Anže.B 6 točk

KK Cirkovce – Korez 2 točki , Berni 4 točke , Berič 6 točk , Majac 2 točki , Rojko 10 točk , Radič 1točka in Ladič 3 točke.

V 3 četrtini drugega dela tekme med KK Cirkovce in KK Dornava je rezultat po zelo dobrih 10 minutah bil 40:37 v korist domačim. Obramba kluba KK Dornava je bila še naprej zelo prepričljiva tudi protinapadi so bili zelo učinkoviti . Le manjše težave je prispeval nasprotnik Rojko kateri je bil zelo uspešen v metu trojk . V zadnji 4. Četrtini pa je obramba KK Dornave malo padla nasprotnik jih je učinkovito kaznoval z meti iz pol distance in prodori. Končni rezultat tekme med KK Dornava in KK Cirkovce je bil 63:47 .

Hvala zapisničarski mizi, časomerilcu in sodnikoma Pirtovšek N. ter Senekovič N.