25. 1. 2016 ob 20:20

@KK Črešnjevec

KK Črešnjevec1811202372
KK Pragersko2516302293

Tako pa nam je uspelo izpeljat tudi zadnjo tekmo prvega dela doma. Kaj dosti za filozofirat na tekmi proti Pragerskem ni. Potem ko smo domači svoj cilj za letošnjo sezono v petek dosegli, smo morda malo s strahom vstopili v tekmo proti eni najboljših ekip v PARKL ligi. Veliko številčna ekipa iz Pragerskega je pač rutina in znanje, ki ji domači kljub »polni klopi« nismo bili dorasli. Pragersko je že v uvodnih minutah nakazalo, da so prišli po zmago in pika. Čeprav smo se v prvi četrtini domači še upirali, pa so nas gostje v drugi četrtini povozili. Na začetku drugega polčasa, je morda nekaj uvodnih minut pripadalo domačim, ki smo ostanek znižali pod 10 točk, vendar smo nato dobili lekcijo gostov in razlika se je do konec tekme ponovno zvišala na OGROMNO. Kot sem napisal predsedniku lige po tekmi, Pragersko je igralo odlično, vendar smo bili zadnjih 6 sekund tekme domači bolj zbrani 😉

Žal nimam zapisnika, ko pišem poročilo, tako da ne bom nobenega imensko in točkovno izpostavljal, vendar lahko rečem, da je tekma potekala v dobrem, pozitivnem vzdušju, brez grobih faulov, poškodb, kreganja in še česa. Če se ne motim, smo čisto vsi igralci na obeh straneh dobili možnost igranja. Sodnika sta bila odlična, praktično brez napak, resnici na ljubo, pa nista imela veliko dela. Čestitamo Pragerskemu in upamo, da ste naslednjo leto v 1. Ligi 😉 😉 😉 😉

Bil je tudi tretji polčas, mislim da naš standard, če odštejemo še pivo. Edino kaj se nam je zgodilo in za to se Franciju opravičujem. V vseh 5-6 letih kolikor smo v ligi, da nam je zmanjkalo vina oz. smo ga prehitro zlili vstran, ostalo je pa še pivo J

Če celoten prvi del povzamem za Črešnjevec, kljub nekaterim velikim porazom, nekaj nesrečnih porazov in dve »pomembni zmagi«, je kemija znotraj ekipe ostala odlična, če ne še celo boljša kot zadnjih nekaj let. Na vsaki tekmi smo igrali vsi igralci, ki smo na tekmo prišli, tako da ni nobenega razloga, da bi ekipa Črešnjevca bila razočarana nad letošnjo sezono, kljub poškodbam. Čaka nas naslednji petek še ena tekma, ki pa jo bomo odigrali brez strahu J