KK Pragersko1418141965
ŠD Ptujska Gora168131148

Sivolasi Pragerčani vedno znova dokazujejo, da so uigrana ekipa, ki  se bo še dolgo poigravala s prvo in drugoligaško druščino Parkl lige.

Ob zunanjih minus 7 stopinj je bilo v domaci pragerski telovadnici prijetno vroce.
Pragerčani  so z igro podkurili sele  drugem delu. V prvi cetrtini (14:16) so bili domacini se malce nezni in Ptujska gora je bila se izenacen nasprotnik. Polčas se je zakljucil z 28:29 v korist gostov. Drugi polcas je bil v znamenju hrabrih Pragerskih veteranov, ki so grizli za zmago. Izkuseni vitki Ravnihar je veckat elegantno  lahkotno spolzel skozi obrambo in na koncu vpisal 29 kosev. Menjavi Zunko in Jersic sta v nizki preži prestrasila z neprebojno obrambo in onemogocila organizatorja Frangeza, Borkovic je brezcutno kradel zoge nasprotnikom. Pod kosem sta gospodarila Furman in Necemer.  V drugem polčasu se je Pragersko po polževo, a vztrajno odcepilo, gostje so le nemo opazovali, kako razlika narašča in so na koncu pristali na skromnih 48 točk. Pri gostih velja omeniti razpoloženega Avguština z 17 točkami. Čestitke sodnikom Senekoviču in Fajtu, ki  sta odpiskala nepristransko.