Run & gun tekma v Framu se je končala z visokim porazom domačinov

KK Rače2119141165
KK AJ DAS Lenart35302426115

Fram, 3. 2. 2016
Sodnika: Germadnik, Frangež

Domačini smo tekmo solidno začeli v napadu in po zadeti trojki povedli z rezultatom 11:10 in potem držali rezultatski priključek z gosti do rezultata 21:27. Potem je sledila naša slaba zadnja minuta prve četrtine, ki jo je zaključil gostujoči igralec Voglar s trojko z kakšnih devetih metrov preko roke domačega obrambnega igralca in tako povišal prednost Lenarta na štirinajst točk pred drugo četrtino. V drugi četrtini so gostje nadaljevali z zadevanjem metov z vseh položajev ter tako povišali prednost pred drugim polčasom na petindvajset točk. V tretji četrtini so gostje nadaljevali s hitro igro pod vodstvom organizatorja Šalamuna, domači smo se malenkost boljše postavili v obrambi kot v prvem polčasu, ampak še vedno premalo odločno v obrambi ter z preveč zgrešenimi zicerji v napadu, tako da so gostje dobili tudi ta del igre. V zadnji četrtini smo domačini poskušali vsaj malo znižati zaostanek, ampak nam to ni uspelo, saj so gostje v tem delu igre preko Šalamuna, ki je zadel nekaj težkih metov iz igre, tekmo rutinirano pripeljali do konca.

Pri domači ekipi je bil najbolj strelsko razpoložen Koludrovič z 18 točkami, pri gostujoči ekipi pa Voglar z 31 točkami.

Zahvaljujemo se našemu poškodovanemu soigralcu Juretu za pisanje zapisnika tekme in Miheju za upravljanje s semaforjem.