ŠD Kidričevo1012131651
KK Starše Čiro131592461

Kidričevo 29.1.2016
Sodnika:Kereži, Močnik;

Vnovična vrnitev ŠDK ekipe v »Ledeno« dvorano, po res dolgem nizu gostovanj nam ni prinesla novega uspeha.

Mladci iz Starš pod taktirko Čirota so bili tudi v drugo prepričljivo boljši.

Odprtje tekme, kot da smo se minuto prej zbudili. Tam do 5. minute smo zmogli vsega 4 točke, do konca četrtine 10, gostje le za trojko več.

Domačini nismo našli ritma, igrali neorganizirano, mladina na drugi strani pa hitro in bolj odločno, predvsem v samih zaključkih. Ko smo le povezali par podaj in našli izmikajočim se obrambnim igralcem prostega Hvalca, smo kakšno iz razdalje tudi spravili v koš.

V drugem polčasu smo se Kidričani odločili za consko postavitev, ki je dokaj hitro prinesla nekaj zmede v napad gostov. Malenkost boljši pretok žoge v napadu, pa je našla tudi kakšna žoga več pot do koša. Do konca srečanja so nasprotniki že našli pravi recept za našo cono in predvsem preko Doverja brez resnih problemov pripeljali tekmo varno do konca.

Znova smo bili blizu, znova daleč. Vse čestitke na fer borbi in tudi na oko neprimerno boljši predstavi ekipe Boruta Besediča, ki so slavili z končnim rezultatom 61 : 51.