27. 1. 2016 ob 20:15

@KK Rače

Fram, 27. 1. 2016
Sodnika: Topolinjak, Močnik

Domačini smo tekmo solidno začeli in držali rezultatski priključek z gosti v prvi četrtini do rezultata 8:8, vendar smo potem z nekaj napakami omogočili gostom, da so si pred drugo četrtino nabrali deset točk naskoka. V odmoru pred drugo četrtino smo se domačini ponovno malo bolj zbrali in se v tem delu igre približali gostom na le tri točke zaostanka pri izidu 20:23, tako da je bil gostujoči trener primoran vzeti minuto odmora. Igralci domače ekipe smo z dobro igro v tem delu tekme nadaljevali do nekje dve minuti pred polčasom, ko je bil izid 24:30 za goste. Potem je sledil padec v igri domačinov, tako da so si gostje po nekaj napakah domače ekipe priigrali prednost štirinajstih točk pred polčasom. V tretji četrtini smo se domačini poskušali približati gostom, ampak nam to na žalost ni uspelo, saj smo bili kljub solidni obrambi premalo natančni v napadu, tako da so gostje še malo povečali prednost pred zadnjo četrtino. V zadnji četrtini smo domačini ponovno neuspešno poskušali malo znižati razliko, saj so gostje s severa tekmo zanesljivo pripeljali do končnega izida 45:74. Pri domači ekipi je bil najbolj strelsko razpoložen Koludrovič z 14 točkami, pri gostujoči ekipi pa Marguč z 19 točkami.

Zahvaljujemo se Lauri za pisanje zapisnika tekme in Davidu za upravljanje s semaforjem. Zahvaljujemo se gostom za pošteno tekmo.