KK Rače1516142166
Rams2125292297

Fram, 20. 1. 2016
Sodnika: Juhart, Leskovar

Domačini smo tekmo dobro odprli s trojko, rezultat je bil potem nazadnje v prvi četrtini in na tekmi izenačen pri 5:5. V prvi četrtini smo se domačini s solidno igro na obeh straneh igrišča dobro upirali favoriziranim gostom, tako da je bila prednost gostov po prvi četrtini le šest točk. V drugi četrtini se je v domači ekipi razigral Glavičič, ki je prispeval devet od šestnajstih točk domače ekipe v tem delu igre. Pri gostih je v drugi četrtini točke prispevalo sedem različnih igralcev, razigral se je Bruči in tako so gostje povišali prednost pred drugim polčasom na petnajst točk pri izidu 31:46. Sledila je slabša tretja četrtina domače ekipe, tako da so gostje v tem delu igre preko razpoloženih Auerja in Ribiča podvojili svojo prednost iz prvega polčasa. V zadnji četrtini smo domačini poskušali malo znižati razliko, ampak so gostje tekmo rutinirano pripeljali do končnega izida 66:97. Pri domači ekipi je bil najbolj strelsko razpoložen Glavičič z 19 točkami, pri gostujoči ekipi pa Bruči z 26 točkami. Čestitke našima najmlajšima igralcema Vitjanu in Juretu za osebna strelska rekorda v PARKL ligi.

Zahvaljujemo se Lauri za pisanje zapisnika tekme in Davidu za upravljanje s semaforjem. Zahvaljujemo se gostom za pošteno tekmo.