MCAPRO Rams potrdil prvo mesto na lestvici

Rams1020172168
KK Adecco2013201164

Kraj: II.gimnazija Maribor, 16.12.2015
Sodnika: Kereži, Juhart

Izredno nervozen začetek tekme, saj je bil po prvih štirih minutah rezultat še zmeraj 2:2. Nato si je ekipa Adecca priigrala prednost 6 do 10 točk in jih obdržala do konca četrtine. V drugi četrtini je ekipa domačih uspela uspostaviti ravnotežje in do polčasa zmanjšala razliko na vsega 3 točke. Nadaljevanje tekme je bilo ponovno precej nervozno, gostje pa so razliko povečali za dodatne tri koše. Ko je že kazalo, da smo ujeli nasprotnika nam je ta ponovno z dvema zaporednima trojkama ušel. Zaključek tekme pa smo uspeli obrniti v našo korist, kjer je izstopal Bruči Beni. Nad tem igralcem so gostje v zadnjih tridesetih sekundah storili dve osebni napaki, ki jih je kaznoval z uspešno izvedenimi prostimi meti.Na koncu smo domači dobili tekmo kljub ne ravno najbolj uspešni predstavi.Sodnika sta svoje delo opravila korektno.