Rams1728242291
ŠD Kidričevo196132462

Kraj:II.gimnazija Maribor, 16.12.2015
Sodnika: Marinovič, Leskovar

Začetek prestavljene tekme si je ogledalo 7 gledalcev, ki so videli silovit začetek gostov, ki so povedli z 9:2. V tej četrtini je počasen tempo igre očitno bolj ustrezal gostujoči ekipi, katero pa so domači v zadnjih dveh minutah z neverjetnima trojkama Auerja uspeli zaključiti z samo dvema košema zaostanka. V nadaljevanju so domači odigrali bolje v obrambi in mnogo hitreje v napadu, ter si tako priigrali prednost 20 točk ob polčasu. V drugi polovici tekme gostje več niso imeli priložnosti za spremembo poteka tekme, kljub številčnemu rotiranju igralcev s klopi domače ekipe. Tekmo se je tako končala z rezultatom 91:62.