Rams1520202883
KK Rogaška rekreativci1824191677

Kraj:II.gimnazija, 25.11.2015
Sodnika: Marinovič, Topolinjak

Precej izenačena prva četrtina v kateri so domačini sicer zadeli eno trojko več, vendar niso imeli rešitve za Šučurja iz distance  in Erjavca pod košem. V nadaljevanju so gostje pričeli z zadevanjem izza črte za tri točke. Ker pa se je tekma precej razživela si je center gostov Erjavec precej hitro nabral tri osebne napake, kar so izkoristili domačini in dosegli nekaj lahkih košev pod obročem. Kljub temu so gostje povečali razliko za štiri koše in končali polovico tekme s sedmimi koši zaloge. Ob polčasu so se domačini dogovorili za spremembo načina igre saj jim po prvi polovici tekme ni stekel met z razdalje. Nadaljevanje tekme je bilo zelo izenačeno. V zadnji četrtini so padale trojke na obeh straneh. Ko je že kazalo, da imajo domači zmago v žepu, saj so minuto in pol pred koncem imeli zaloge 8 košev, so gostje z dvema neverjetnima trojkama v desetih sekundah praktično izničili prednost domačih.Nato so MCA uspeli z agresivno obrambo prekiniti napad in dosegli koš v proti napadu, po katerem se gostje niso več znašli v priložnosti za zmago. Tekmo se je zaključila z rezultatom 83:77 v korist MCA PRO-RAMS.