MB wee Vikingi2020201474
KK Rače101481143

Sodnika:Zdravkovič, Topolninjak
Gledalcev: 6

Evo pa smo še mi dočakali pvo tekmo v domači dvorani. Kot edina ekipa imamo enega trenerja za domače tekme in enega za gostujoče. Na gostujočih tekmah imamo trenerja ki zagovarja zaprto formacijo, defenzivno orientirano, kjer iščemo priložnosti iz portinapadov ,med tem ko domače tekme vodi bolj napadalno usmerjen strateg.

Pristop v tekmo ni bil nič kaj vikinški in po nekaj minutah igre je bil rezultat izenačen 8:8, v tem trenutki je sledila prva minuta odmora in po tem smo zaigrali bistveno bolje, kmalu povedli z 20:10 in v bistvu tekmo mirno pripeljali do konca, vsako četrtino smo povečevali prednost.

V obrambi sta tempo narekovala Marguč in Brodnjak, pod košem so pridno skakakali in nadskakali nasprotne igralce naši gibljivi centri, v tretji četrtini poškodba Smake, par atraktivnih potez, par potez za Shaqtin a Fool, brzinsko zibranje osebnih napak #66, tako da za vsakega nekaj in gledalci so neizmerno uživali v tekmi še bolj pa na pivu po tekmi :)

Do nalsednjič bodo fantje vadili zicerje in predvsem proste mete drugače sledi …no oni že vedo :)