6. 3. 2020 ob 20:20

@KK Starše Čiro

KK Starše Čiro2314152375
KK Adecco27343032123

V petek, 6. marca 2020, smo v Staršah odigrali tekmo proti KK Adeccu. Kljub temu da je ekipa štela samo 7 članov, od tega 3 mladinci, smo tekmo pričeli z zelo dobro igro; z nasprotniki smo izmenjavali vodstvo do druge polovice druge četrtine. Takrat je namreč sodnik našemu igralcu Benjaminu Hedlu dosodil drugo nešportno napako in ga izključil s samo 2 osebnima napakama. Tako smo preostanek tekme igrali s samo eno menjavo. Do konca prvega polčasa so nasprotniki povedli za 24 točk, polčas se je zaključil z rezultatom 37:61. Na podlagi številčne in višinske premoči se je rezultat v drugem polčasu le še stopnjeval; do konca tretje četrtine so povedli že za 39 točk, tekma pa se je končala z rezultatom 75:123 za KK Adecco. Točke smo si relativno enakomerno razporedili; Luka Horvat 16, Benjamin Hedl, kljub hitri izključitvi sumljive narave, 11, Jaka Rotman, Matevž Karakatič in Niko Senekovič pa 15. Izjemi sta bila Darin Lah s tremi točkami in mladinec Gregor Boc, ki je ostal brez zadetka. Najboljša strelca nasprotne ekipe sta bila Beni Bruči in Jure Ritlop, oba s 23 točkami. Zaradi maloštevilnosti nismo mogli držati tempa iz prvega polčasa, poleg tega pa smo bili obremenjeni z osebnimi napakami. Kljub veliki rezultatski razliki na koncu tekme smo tekom prvega polčasa Adeccu parirali in tekma je bila do izključitve napeta. V petek, 13. marca 2020 igramo še zadnjo tekmo v letošnji sezoni in z igro iz prvega polčasa bo zmaga naša.