@Rams

Rams2517201678
ICOS1921251277

V sredo se je na 2. Gimnaziji odigrala prestavljena tekma Rams:ICOS.
Ramsovci so v tej sezoni po že dveh zmagah nakazali, da ciljajo na vrh “profesionalne” PARKL lige in tudi tokrat jim je uspelo.
Po število članov posamezne ekipe je na začetku na igrišče prišlo približno isto število ljudi, vendar je ekipa ICOS imela samo 10 aktivnih igralcev z razliko od Ramsa, pri katerem je število aktivnih igralcev preseglo število 12. Strateg Bogdan Simić je moral že pred pričetkom tekme na klop posaditi najbolj vročega strelca treningov Luko Šumerja, za kar je na koncu skoraj obžaloval. :-)
Sodeč po končnem rezultatu 78:77 je jasno, da je tekma bila odprta do zadnje minute.
Če na hitro preletimo četrtine lahko vidimo da sta 1 in 4 četrtina pripadali Ramsu, 2 in 3 pa ICOS-om.
Pri Ramsu je tokrat blestel Igor Spešič s 24 doseženimi točkami, pri gostih iCOS pa so si večino točk razdelili 3 igralci (Ocepek, Nič in Rakotec). Tekmo je na žalost moral zaradi poškodbe med igro zaključiti kandidat za MVP Leon Mihelič. Sojenje je bilo korektno, le da sodniki niso videli nekaj »divjih« gibov starejšega člana »vodovodarjev« Aleša Petroviča.

Za konec bi lahko rekli dober začetek še boljši konec za Rams. ICOS-om pa vse čestitke za dobro odigano tekmo.