@KK Beltinci

KK Beltinci1824212588
KK Ptuj mladi1615241368

Evo,

Tekma med domačini KK Beltinci in gostujočo ekipo KK Ptuj mladi se je sicer končala z dokaj visoko zmago “Žutih”, vendar so agresivni in borbeni Ptujčani popustili šele v zadnji četrtini.

V prvi četrtini in na sploh skozi celotno tekmo je domačim največ težav povzročal natančni ostrostrelec Rakovec T., ki je zadeval iz vseh možnih položajev – na koncu je zbral 31 točk. Prva četrtina se je končala z minimalno prednostjo domačih (18:16), ki so po zaslugi dobre, ekipne igre do konca polčasa prednost povišali na 9 točk.

V drugem delu je se je prej omenjenemu priključil še Rakovec A., ki je v tretji četrtini dosegel kar 13 točk. “Žuti” so vztrajali pri svoji igri, izkoristili so fizično in višinsko premoč in pred zadnjo četrtino že nabrali zajetnejšo prednost. Na koncu so z 88 : 68 premagali Ptujčane. Pri domačih sta največ točk prispevala Novak in Ulaga, posebej pa velja izpostaviti robustnega bralnica, Kovača, ki je odigral svojo tekmo sezone.