Miklavž z domačo zmago

13. 4. 2019 ob 15:00

@KK Miklavž

Napočil je čas za težko pričakivan final 4 Parkl lige, ki se je odvijal v soboto, 13. 4. 2019, v Miklavžu. Prva tekma final 4-a je bila med domačini in gostujočo ekipo iz Starš pod zasedbo trenerja Boruta Besediča Čira. Prvo četrtino in nasploh prvi polčas smo začeli katastrofalno. V obrambi ni nihče mogel zaustaviti svojega igralca, nobenih rotacij, zapiranja v obrambi in kaj šele skoka v napadu. Tudi zadeli nismo nič. Padlo je tudi par tehničnih napak na obeh staneh in tako se je prvi polčas zaključil z rezultatom 36:29 v korist gostujoče ekipe. V garderobi nas je trener posteno natulil in nam s tem dal nek nov zagon. Začeli smo se boriti in dobili smo tisto potrebno voljo. Takoj smo začeli s tesno obrambo in hitrim napadom ter s tem takoj izenačili rezultat. S konstanto agresivno obrambo in zapiranjem ter par hitrimi kontrami smo nasprotniku ušli iz rok,  vseeno pa do zadnje sekunde niso popusčali. Na koncu smo tekmo odpeljali do konca z izidom 71:63, čestitke tudi nasprotniku za napeto, korektno in športno tekmo!Miklavž